Ateş Aş Türkiye ve Uluslararası alanlarda katıldığı çok sayıda fuarla sektördeki liderliğini kanıtlamaya devam ediyor... Hortum, iş güvenliği, hidrolik&pnömatik, aşındırıcı ve daha bir çok ürün gurubuyla katıldığımız fuarlarda sizleri de aramızda görmek isteriz...

Tüm katılımlarımız, kampanyalarımız, etkinlik ve duyurularımızdan haberdar olmak için e-bülten aboneliğinizi isteyin.

E-Bülten nedir?

E bülten, size ürünler hakkında kısa ve öz bilgiler veren, firmadaki güncel ürünleri, stok durumunu ve kampanyaları zamanında takip etmenizi sağlayan bir e-mail gönderim sistemdir. Örneğin, stoklarımıza giren yeni bir ürünün bilgisi elektronik posta ortamınıza düştüğünde, eğer ilgileniyorsanız maili okuyarak bilgi sahibi olabilir ve/veya bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Neden e-bülten aboneliği yaptırmalıyım?

Bültenlerimizi takip ettiğinizde stoklarımıza ve iç piyasaya giren tüm ürünlerden anında haberdar olursunuz. Bir mail ile satış ekibimizle iletişim kurabilir, soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilir, siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olabilir çeşitli fırsatları geç kalmadan değerlendirebilirsiniz.

Nasıl e-bülten abonesi olabilirim?

Sitemizdeki iletişim bölümünden kaydınızı kolayca yapabilirsiniz. Dilediğinizde kayıt silme işleminizi bültenlerde bulunan butonlarla aktifleştirebilirsiniz. Bülten Aboneliği Ücretsizdir.